Kohila Koolituskeskus Tohisoo mõisas

Tohisoo mõisa aarded

Saada link

Kunstikoolil valmis animatsiooniprojekti raames film "Tohisoo mõisa aarded".

Filmi vaatamiseks klõpsa lingil https://drive.google.com/file/d/1YmaHlqk2RFKp8qYAOhS75VVbTJ3Q9CFD/view?usp=sharing

Filmi valmimisele aitasid kaasa:

Koolituskeskuse õpilased ja õpetajad

Erllised tänusõnad:

Metsasarve mängijale Melissa Velbaum´ile

Teksti lugejale Lukas Heina´le

Teksti koostaja Virve Õunapuu´le

Kohila Vallavalitsusele

Filmi pani kokku Faasan Film

 

Kohila Koolituskeskuse kunstikool alustab uute huvialadega

Saada link
Kunstikool alustab pärast kooli sügisvaheaega 2 uue huvialaga - graafika ja nahakunst. Huvialad on mõeldud lastele alates 10ndast eluaastast ning esimene graafika näidistund toimub 29 oktoobril kell 18.45 ja nahakunst kell 19.30.
Loe edasi...
 

Vastuvõtukatsed uutele õpilastele

Saada link

Registreerimine katsetele ja avalduste esitamine alates juunist läbi ARNO keskkonna

https://piksel.ee/arno/kohila/

Eelregistreerida saab See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud. , siis saame juba selgust huviliste arvust. Õppekohti on piiratud arv ja kahjuks kõiki uusi õpilasi vastu võtta ei saa! Muusikakooli kohta loe täpsemalt

http://tohisoo.edu.ee/muusikakool-avalehtja kunstikooli kohtahttp://tohisoo.edu.ee/kunstikool

2020 vastuvtt muusikakooli ja kunstikooli a4-page-001

 

Keraamikakursus - kipsist valuvormi tegemine

Saada link
Loe edasi...
 

Õpetajate kontaktid

Saada link

Kuna õppetöö käib muusika- ja kunstikoolis edasi distantsõppe vormis, siis koondasime siia huvialaõpetajate kontaktandmed, et saaksite vajadusel otse õpetaja ühendust võtta.

Klaveriõpetaja Kai Ruljand See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud.

Klaveri-ja solfedzoõpetaja Merike Kirss See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud.

Klaveri- ja oreliõpetaja Eve Lend See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud.

Viiuliõpetaja Külvi Kurg See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud.

Klaveriõpetaja Terje Palli See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud.

Klaveriõpetaja Triin Kala See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud.

Puhkpilliõpetaja Aigar Kostabi See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud.

Flöödi-ja metsasarveõpetaja Meelika Mikson See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud.

Eelkooli-,solfedžo- ja akordioniõpetaja Stella Pajuste See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud.

Viiuliõpetaja Kaido Kopli See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud.

Üldklaveriõpetaja Maret Vihmann See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud.

Kitarri- ja löökpilliõpetaja Pille Liiv See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud.

Kunsti- ja nahakunstiõpetaja Avely Jaave See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud.

Kunsti-ja graafikaõpetaja Gudrun Koppel See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud.

Keraamika-joonistamise- ja vormiõpetuse õpetaja Merike Hallik See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud.

Metalliõpetaja Mikk Freiberg See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud.

 


Lehekülg 1 / 3

Kalender

<<  Juuli 2019  >>
 E  T  K  N  R  L  P 
  1  2  3  4  5  6  7
  8  91011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

Sisselogimine