Animatsiooniring

Jätkame eelmisel õppeaastal alustanud animatsiooniringi. Esimene tund toimub 10. septembril 2021 kell 14.00 Kohila Koolituskeskuses. Edaspidi hakkavad tunnid toimuma 4 korda kuus reedeti kuni 4 ak tundi järjest.

Sihtrühm: lastele alates 7. eluaastast, rühma suurus kuni 6 last. Võimalus on ka 2 rühma moodustada.

Huvilistel palume registreeruda: info@tohisoo.edu.ee

Õpetaja: Villem Tammaru

Arvutianimatsioonide loomine läbi erinevate tehnikate katsetamise lühemate ja pikemate projektidena, kas iseseisvalt või grupitööna.

Animatsiooniringis saab õpilane ühendada enda huvi kunsti, animatsiooni ja tehniliste vahendite (kaamera, arvuti jms) vastu. Ring keskendub suures osas klassikalisele stopp-kaader animatsioonile (kaader kaadri haaval pildistatud animatsioon), mis annab võimaluse teha ise multikaid mõtte- ja käteosavuse abil.

Animatsiooniringi rahastab riiklik huvihariduse ja huvitegevuse lisarahastus ja on osalejatele tasuta.