Õppetöö muusika- ja kunstikoolis alates esmaspäevast, 11.01.2021

Muusika- ja kunstikoolis alustame tavapäraselt oma kontakttundidega esmaspäeval, 11.01.2021.
Endiselt jätkame õpilaste hajutamisega, võib-olla tuleb suuremaid gruppe poolitada (eriti kunstikoolis), aga seda saame otsustada juba järgmisel nädalal, kui selgub kui palju õpilasi reaalselt kohal on.
Muusikakoolis on võimalus jätkata ka distantsõppel, aga seda kindlasti huviala õpetajaga kokkuleppel (juhul kui lapsevanema ja õpetaja hinnang on see, et laps tuleb iseseisva distantsilt juhendatud õppimisega hästi toime, on lapsevanemal võimalus jätta laps distantsõppele).

Rühmatundides (solfedžo, muusikaajalugu, kunstikool) soovitame õpilastel võimalusel kanda maski.

Haigustunnustega (nohu, köha, kurguvalu jne) palume huvikooli mitte tulla ning kindlasti ka haigusest oma õpetajat ja koolituskeskust (info@tohisoo.edu.ee) teavitada, sama palume ka positiivse Covid testi tulemuse saamisel, et saaksime kiirelt isoleerida lähikontaktsed rühmad ja õpetajad. Koos tegutsedes võidame aega ja hoiame üksteist.