Kevadine animatsiooni töötuba Tohisool tuleb taas!!!

Tere armsad lapsevanemad ja kallid lapsed. Kevadine õhk on täis värskust ja loovust ning meil on suur rõõm kutsuda teid osa võtma meie kevadisest maalianimatsiooni töötoast! See tore sündmus toob kokku avatud meeled ja ning annab võimaluse avastada elustamise maagiat läbi animatsiooni.

Toimumise kuupäev on 13. aprill, Kohila Kunstide Koolis.  Töötoa algus kell 11.00 ja lõpp kell 15.00.

Seekord on teemaks “Kevad Tohisool” ja me proovime kätt maali animatsiooni loomisel. Lapsed saavad olla loovad ning teostada oma unikaalsed kevadised animeeritud stseenid 🙂

Kõik vajalikud töövahendid on kooli poolt, aga lastel palume enda tarbeks kaasa võtta väikse lõuna-ampsu. Ootame teid kõiki osalema! Palun kinnitage oma osavõtusoov hiljemalt 11.04  villem.tammaru@gmail.com

Kohtade arv on piiratud. Töötuba rahastab riiklik huvihariduse lisarahastus.

Kui teil tekib küsimusi või vajate lisateavet, ärge kartke meiega ühendust võtta. Koos loome mälestusi ja avastame kevade võlusid läbi animatsiooni!

Parimate soovidega,

juhendajad Triin ja Villem